Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    
1pohony.cz Pohony-Mhouse.cz  
Osobní odběry:
Vám nabízíme na výdejních místech Uloženka.cz - Heurekapoint: 2× v Praze - Praha 4 a Praha 9, 2 × v Brně - Brno město a Brno Černá Pole, v Ostravě - Ostrava Hulváky, v Hradci Králové - Hradec králové město, v Olomouci - Olomouc Nová Ulice, v Plzni - Plzeň město a pro Slovensko je to Bratislava. Výdejní místo je i v Opavě, osobní odběr je možný i v sídle firmy - Opava Kateřinky.
   

O nás

Firma byla založena v roce 1993 a z počátku se orientovala pouze na přímý prodej spojený s montáží. V následujících letech se neustále rozšiřoval sortiment nabízeného zboží, koncepce prodeje se rozšířila o velkobchod,  a nově vznikl tento internetový obchod - www.europohony.cz

Do budoucna pro Vás připravujeme postupné rozšíření nabízeného zboží a služeb i z jiných oblastí obchodní činnosti.

Byli bychom rádi, aby se nakupování na internetu stalo běžnou součástí Vašeho života a abyste k nákupům využívali naše služby. Snažíme se každému z Vás vyjít maximálně vstříc a jsme připraveni Vám pomoci při výběru zboží a zodpovědět jakýkoli Váš dotaz.

Naším cílem je - být silný, levný a spolehlý internetový obchod v tomto sortimentu v ČR, proto se snažíme intenzivně pracovat na neustálém rozvoji celé společnosti.

Věříme, že si europohony.cz oblíbíte a budete se k nám rádi vracet.

Vaše europohony.cz
provozovatel serveru:
europohony.cz
Otická 8, 746 01 - Opava
telefon: 602.720.902
email: europohony@seznam.cz
http://www.europohony.cz
Provozováno na systému PremiumSHOP